דילילול Dililol

from ימים חמים Warm Days by Sari Alfi

/
 • Streaming + Download

  Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

    name your price

   

 • Compact Disc (CD) + Digital Album

  "ימים חמים" הוא פרויקט חדש וייחודי של הזמרת והיוצרת שרי אלפי, המשלב בין מוסיקה אלקטרונית ומוסיקה עיראקית, בהפקתו המוסיקלית של רואי סלע.

  שרי נותנת במה למוסיקה שורשית שהגיעה מבית אביה וסבתה, עם הפקה מוסיקלית עדכנית וסוחפת, וטקסטים עמוקים, חושניים המהדהדים במוזיקה המזיזה את הגוף והלב כאחד. שילוב אותו שרי מכנה "אלקטרו-חפלה".

  שרי כתבה והלחינה את כל שירי האלבום "ימים חמים", ויחד עם המפיק המוסיקלי רואי סלע, עבדה במשך שנתיים על יצירתו. אחרי מספר הופעות בבריטניה ובהולנד שזכו להצלחה רבה, בימים אלו שרי מופיעה ברחבי הארץ עם ההרכב שלה המביא אל הבמה את הסאונד הייחודי של האלבום יחד עם הצלילים החמים והשמחים של המוסיקה העיראקית בחגיגת אלקטרו-חפלה אמיתית. השילובים המיוחדים במופע בין כלים אתניים אקוסטיים למוסיקה אלקטרונית וביט בועט, יחד עם קולה המרגש והמיוחד של שרי, יצרו עולם מוסיקלי ייחודי שאי אפשר שלא להיסחף אחריו.

  הביקורות משבחות! ביניהן:
  יואב קוטנר: "פתאום כאילו משום מקום הגיעה שרי אלפי באלבום בכורה מרגש ורענן שהיא כתבה והלחינה. שילוב מיוחד של עברית וערבית, רוק ואלקטרוני ונשמה וצלילים מזרחיים, הכל נשמע מאד שורשי ועם זאת מאד חדש, בהפקה מוסיקלית חמה וחכמה של רואי סלע. נורא כיף להיתקל במוסיקה כזו ולהתאהב בלי שום ציפיות מוקדמות".
  "הרבה זמן לא שמעתי דיסק מושקע, מדויק, נועז ולא מתפשר כמו "ימים חמים" של אלפי, שלקחה את הפרויקט שלה עד הסוף ומביאה משהו שונה לנוף המוזיקה הישראלית. אלפי משלבת בין האותנטיות העיראקית לעכשוויות הישראלית ועושה זאת באופן מעורר התפעלות. מדובר באלבום אחר, מסקרן ומושך את האוזן לשמוע אותו שוב ושוב".שחר אמאנו, ידיעות תקשורת.
  "פרויקט אוריינטלי מעניין... ׳ימים חמים׳ הוא אלבום מפתיע". יהודה נוריאל, ידיעות אחרונות.

  Includes unlimited streaming of ימים חמים Warm Days via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ... more
  ships out within 10 days

    ₪30 ILS or more 

   

credits

from ימים חמים Warm Days, released January 29, 2015

license

all rights reserved

tags

about

SARI ALFI Tel Aviv, Israel

Sari Alfi is a Singer/Songwriter.
As a daughter of Iraqi and British parents who immigrated to Israel, Sari's diverse origins are greatly manifested in her music. Her music transcends borders, generations and cultures, featuring collaborations with top musicians from around the world.
It is an oriental-electronic fusion of traditional Iraqi music with edgy electronic beats.
... more

contact / help

Contact SARI ALFI

Streaming and
Download help

Report this track or account

If you like ימים חמים Warm Days, you may also like: